Coursaly

Google Ads Marketing: Tworzenie Reklam Google Podstawy

Recent Courses

Dołącz do kursu o Google Ads. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę o największej platformie reklamowej Google Ads. Po tym szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie tworzyć i zoptymalizować skuteczne kampanie reklamowe. Wiedzę tą wykorzystasz do skalowania swojego biznesu, a poza tym zwiększysz umiejętności marketingowe (możliwe, że zostaniesz specjalistą od Google Ads i dzięki temu zarabiał spore wynagrodzenia. Na rynku IT jest ogromne zapotrzebowanie na takich specjalistów i zarabiają oni średnio od kilku do kilkunastu tysięcy zł miesięcznie).

Kurs ten składa się z kilku modułów, które uwzględniają najważniejsze zagadnienia związane z Google Ads.

W ramach kursu o Google Ads dowiesz się:

 1. Jak założyć i ustawić konto Google Ads?
 2. Jak stworzyć i zoptymalizować przeróżne kampanie reklamowe?
 3. Jak wybrać odpowiednie słowa kluczowe?
 4. Jakie formaty reklam są najskuteczniejsze i gdzie je stworzyć?
 5. Jak mierzyć skuteczność kampanii Google Ads?
 6. Jak wykorzystać narzędzia i funkcje dostępne w Google Ads?
 7. Jakie są nowości w Google Ads?

Co zyskasz poprzez kurs o Google Ads:

 • Zwiększenie zysków – będziesz w stanie przyciągnąć większą liczbę klientów i zwiększyć swoje zyski dzięki lepszej skuteczności kampanii reklamowych w Google Ads.
 • Uczestnictwo w kursie online o Google Ads daje możliwość uzyskania wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy jako specjalista od Google Ads. Po ukończeniu kursu, uczestnik będzie miał pełne zrozumienie platformy reklamowej Google Ads, będzie umiał tworzyć i optymalizować kampanie reklamowe oraz mierzyć ich skuteczność.
 • Zdobycie takiej wiedzy i umiejętności jest bardzo cenne dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją obecność online i zwiększyć swoje zyski poprzez reklamę w Google Ads. Dlatego też, specjaliści od Google Ads są często poszukiwani przez agencje marketingowe, firmy e-commerce i inne organizacje.
 • Bycie specjalistą od Google Ads jest również atrakcyjnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Praca jako freelancer lub zatrudniony specjalista w agencji marketingowej może przynieść znaczne zyski, a wraz z nabyciem doświadczenia i rozwoju umiejętności, stawki mogą wzrosnąć.
 • Ponadto, posiadanie certyfikatu Google Ads może pomóc w zdobyciu zaufania klientów i zwiększeniu szans na uzyskanie nowych kontraktów. Zdobywanie wiedzy i umiejętności związanych z Google Ads może zatem być bardzo korzystne nie tylko dla rozwoju kariery, ale również dla zwiększenia dochodów.

Wszystkie te zalety niech uświadomią Ci, że Twój udział w kursie online o Google Ads to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz skutecznie wykorzystać tę platformę reklamową i osiągać lepsze wyniki w marketingu internetowym.

Zapraszam do udziału w kursie o Google Ads!

Tags :
Share This :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *