Coursaly

Price Action Metatrader 5 Trade Robotu – MQL5

Recent Courses

Bu eğitim setinde, sizlerin trade robotunun kod karmaşasına takılmadan, Metatrader5 platformunda AL-SAT işlemleri yapacak trade robotunuzun, Price Action Formasyonlarında pozisyonlara girebilmesi gerekli olan Price Action Formasyonlarının nasıl formülize edilebileceğini, formülize edilen price action formasyonlarının, düzenli bir şekilde, doğru algoritma sıralamasında, AL-SAT işlemlerini yapabilmesi için hangi kod kalıplarının kullanılması gerektiği gibi detayları bilgileri, sıfırdan başlayarak görsel yazımla kendi MT5 Editörümde birinci satırdan başlayarak anlattım.

Eğitim setini, baştan sona izleyip, videoları “dur-başlat-geri sar” yaparak, ekranda yazdıklarımı 1-1 olarak sizler de kendi Metatrader5 Editörünüzde yazdığında ve benim anlattıklarımı uyguladığınızda; bu eğitim setinin sonunda hem MetaTrader5′ te Price Action Trade Robotu yapmanın kolay olduğunu görüp, mantığını kavrayacaksınız, hem de kendi Price Action Trade Robotunuzu tamamlamış olacaksınız.

Forex Trade Robotu Yapımı Eğitim setinin ilk ders videolarında, sizlerin bazı kod blokları ile uğraşmamanız için, videoların açıklama kısmına, hazır kod kalıplarını içeren pdf dosyalarını indirilebilir kaynak olarak ekledim. İlaveten, ilgili bu eğitim videolarında, pdf dosyasında yazan bu kod kalıplarını, Copy-Paste yapıp, sonrasında MT5 editöründe düzenlemeyi v.b. tüm detayları anlattım.

Eğitim setinde de sürekli vurguladığım gibi, Metatrader5 Platformunda robot yapmak oldukça kolaydır. Esas zor olan kısım, Trade Robotu‘ nun en başarılı AL-SAT işlemleri yapıp, maksimum kazanç sağlayabilmesi için; hangi indikatörleri ve formasyonları kullanmalıyız? Bu indikatörleri belirledikten sonra ise; hangi Timeframe’ lerde ve hangi sayısal period değerlerinde kullanılmalıyız? Buy pozisyonu için ideal olan değerler nedir? Sell pozisyonu için ideal olan değerler nedir? İşte esas mesele budur!

Bu eğitim seti, Metatrader5 platformunda, Trade Robotları yapmak isteyenler için anahtar olacaktır.

 

 

 

GET ON UDEMY
Tags :
Share This :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *